برای مشاهده نمونه کار ها روی عکس سایت ها کلیک کنید.

سایت های فروشگاهی

خدمات طراحی و توسعه سایت فروشگاهی با کیفیت از شرکت وصل ،کلیک میتواند برای کسب و کارهای هر اندازه و صنعتی به عنوان یک ابزار موثر وضع شود سایت فروشگاهی دارای مزایای بسیاری است که باعث افزایش فروش رسیدن به مشتریان جدید افزایش شناخت برند کاهش هزینه های تبلیغاتی ارائه خدمات و محصولات بهتر و…. میشود

در وصل کلیک با ارائه خدمات طراحی و توسعه سایت فروشگاهی با کیفیت به کسب و کار شما د رسیدن به اهداف و ارتقای فروش کمک میکند با داشتن یک سایت فروشگاهی، میتوانید به راحتی محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی به فروش برسانید و از این طریق بازار فروش خود را گسترش دهید

با استفاده از سایت فروشگاهی میتوانید هزینههای تبلیغاتی خود را کاهش داده و به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید ،همچنین با بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو میتوانید جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجوی معتبر کسب کنید و بدین ترتیب ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

سایت های شرکتی

سایت شرکتی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی ارتباط با مشتریان برای کسب و کارهای امروزی حائز اهمیت بسیاری است. این سایتها برای معرفی کسب و کار، ارائه خدمات ، محصولات و ارتباط با مشتریان و جذب مشتریان جدید به کار میروند. علاوه بر این سایت شرکتی میتواند به عنوان یک منبع ارزشمند از نظر اطلاعاتی و آموزشی برای مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت استفاده شود.

سایت شرکتی باید دارای طراحی زیبا کاربرپسند و سازگار با دستگاه های مختلف باشد. این سایت باید اطلاعاتی کامل و مفید در مورد کسب و کار، محصولات، خدمات، تاریخچه و فعالیت های شرکت را ارائه دهد. همچنین باید امکان ارتباط با شرکت برای مشتریان و بازدیدکنند گان را فراهم کند. برای این منظور قرار دادن فرم تماس، شماره تلفن و ایمیل شرکت در صفحات مختلف سایت شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این، باید بهینه سازی سایت شرکتی برای موتورهای جستجویی مانند گوگل انجام شود تا در نتایج جستجوی مربوط به کسب و کار، جایگاه بهتری را کسب کند و به این ترتیب ترافیک و بازدید کنندگان سایت را افزایش دهد.

سایت های پزشکی

سایت پزشکی برای ارائه خدمات و اطلاعات به بیماران و جامعه عمومی به عنوان یک منبع ارزشمند در حوزه سلامتی مطرح است این سایتها برای افزایش آگاهی جامعه درباره بیماریها، روشهای پیشگیری درمان و مراقبت از سلامتی ارائه مطالب و اخبار پزشکی و ارتباط با پزشکان و متخصصان به کار میروند

سایت پزشکی باید دارای طراحی زیبا کاربرپسند و سازگار با دستگاههای مختلف باشد. این سایت باید اطلاعاتی کامل و مفید در مورد بیماریها روشهای پیشگیری درمان و مراقبت از سلامتی را ارائه دهد. همچنین باید امکان ارتباط با پزشکان و متخصصان مرتبط با بیماریها را فراهم کند. برای این منظور قرار دادن فرم تماس شماره تلفن و ایمیل پزشکان و متخصصان مرتبط در صفحات مختلف سایت پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. در سایت پزشکی میتوان به صورت مستقیم و آنلاین با پزشکان و متخصصان مرتبط با بیماری ها در ارتباط بود و نیز از طریق ارائه خدماتی مانند رزرو وقت مطب و مشاوره آنلاین، به بهبود سلامتی خود کمک کرد.

علاوه بر این باید بهینه سازی سایت پزشکی برای موتورهای جستجوبی مانند گوگل انجام شود تا در نتایج جستجوی مربوط به بیماریها جایگاه بهتری را کسب کند و به این ترتیب، ترافیک و بازدیدکنندگان سایت را افزایش دهد.

نیازهای شما را می شناسیم و بهترین ها را به شما ارائه می دهیم.

مشاوره رایگان با کارشناسان وصل کلیک

جواب این سوال در هدفی است که برای رسیدن به آن، محتوا تولید میکنیم. اصولا هدف و نوع محتوایی که روی سایت بارگزاری می شود با کپشن اینستاگرام تفاوت کلی دارد.

قطعا بله. فقط بخشی از فرایند سئو تولید محتواست. باقی کارها نیاز به تخصص جداگانه سئو خواهد داشت.

بله. تفاوتی ندارد حجم محتوای سفارشی شما چقدر است و یا فیلد کاری شما چیست. محتواهای تولید شده همگی اختصاصی شما هستند و تضمین ایندکس گوگل دارند. یعنی اگر گوگل محتوای تحویل شده را کپی (Duplicate) تشخیص داد، محتوای جدید جایگزین شده و یا وجه به همراه خسارت عودت داده می شود.

تماس با ما

برای اطلاع از خدمات و ارتباط با پشتیبانی شرکت وصل کلیک میتوانید فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.